درباره ما

گروه تجاری آنا را بیشتر بشناسید

 

گروه تجاری آنا در سال ۱۳۹۷ با هدف توسعه خدمات IT در شهر تبریز، فعالیت خود را آغاز کرده و در ادامه با کسب نمایندگی رسمی از چند شرکت بزرگ اینترنتی کشور، فعالیت خود را در این زمینه گسترش داد.

گروه تجاری آنا با تکیه بر دانش و تجربه نیروهای متخصص خود سعی در بومی‌سازی فناوری‌های جدید و گسترش آن ها در سطح استان نموده است.

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی و پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه تجاری آنا می باشد.

با افزودن دامنه‌ی فعالیت‌ گروه تجاری آنا و خواست مشتریان و در پی تحقیقات علمی و میدانی برآن شدیم که وبسایتی به نام آنانت طراحی، تولید و عرضه نماییم که دسترسی فروش و خدمات و مقایسه انواع اینترنت در کشور را داشته و فرآیند خرید اینترنت را برای مشترکین تسهیل نماید.

در حال حاضر این مجموعه دارای تیم تخصصی در حوزه­ های فروش و مارکتینگ، مشاوره، طراحی و برنامه­ نویسی بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می­ باشند.

جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه­ های ارتباطی مانند: پشتیبانی آنلاین، تلفن، ایمیل، پیامک و شبکه­ های اجتماعی در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.

آرزوی قلبی ما رضایت کامل شما کاربران محترم می‌باشد و امید است با همکاری شما عزیزان به این مهم دست یابیم و همیشه آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما هستیم.

مهمترین فعالیت های گروه تجاری آنا

ارایه‌ی خدمات گسترده دسترسی به اینترنت
ارایه‌ی خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL و VDSL)
ارائه خدمات به برج ها و مجتمع های مسکونی و تجاری
ارائه راهکارهای امنیتی
پشتیبانی تخصصی فنی