تبلیغات

با ما بیشتر دیده شوید!!!

 

آنانت یکی از پربیننده‌ترین سایت های اینترنتی در حوزه‌ی فناوری است. وبسایت آنانت اولین و بزرگترین بانک جامع اینترنت در کشور می باشد که امکان بررسی، مقایسه و سپس خرید سرویس های اینترنتی را فراهم کرده است، همچنین این مجموعه شامل اخبار تکنولوژی، مقالات آموزشی و … می باشد.

رزرو بنر تبلیغاتی 

بنرهای تبلیغاتی گروه تجاری آنا در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازده را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل نسبت به رزرو بنرهای تبلیغات از طریق تلفن‌ ۳۵۵۴۷۴۴۲-۰۴۱ یا آدرس ایمیل advertise@annanet.ir با ما در ارتباط باشید.

رزرو رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌ها در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب آنانت معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید. جهت رزرو رپورتاژ آگهی می‌توانید در ساعات اداری (۹ صبح تا ۵ بعدازظهر) با شماره‌ تلفن‌ ۳۵۵۴۷۴۴۲-۰۴۱ یا ایمیل advertise@annanet.ir با ما در ارتباط باشید.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات سایت در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از وبسایت آنانت را خواهید داشت. آنانت مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در پیک ترافیک روزانه منتشر می‌شود تا حداکثر مخاطب را جذب کند.